Hakkımızda

1995 yılında  kurulan OTTİMS COLLECTION, sürekli büyüyen ve gelişen yapısı ile bugün uluslararası ve yurtiçi pazarlarda tanınan, yenilikçi ve kaliteli ürün politikası ile kendisini kabul ettirmiş, erkek giyim üreticisi haline gelmiştir. OTTİMS COLLECTION,yıllara dayanan tekstil sektörü birikimini, doğru ve kaliteli ürün üreti anlayışı ile güçlendirmiş ve özgün tasarımlar üreten bir merkez haline gelmiştir.

Ürünlerimiz müşterilerimizin istekleri paralelinde ve sürekli kalite kontrolü yapılarak üretilmektedir. Şirketimiz değişen ve gelişen müşteri ihtiyaçları doğrultusunda ürün çeşitlerini sürekli yenilemektedir. Ürünlerimiz yurtiçinde ve yurtdışında kullanılmaktadır. Birçok ülkeye ihracat yapmaktayız.

Misyonumuz

Kalite ürün giymenin herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz. Herkese ürünlerimizi ulaştırmayı planlıyoruz ve bunun için çalışıyoruz.Tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımız hep birlikte bunun için çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Yenilikçi, sorumlu ve ilkeli politikalarımız ve yaklaşımımızla bölgemizde ve ülkemizde lider üretici olma yolunda ilerliyoruz.