Teslimatı nasıl yapıyorsunuz?

Teslimatı çözüm ortaklarımız aracılığıyla yapıyoruz. Talebinize göre sizin tercih ettiğiniz bir kargo firmasına da ürünlerimizi teslim ediyoruz. Bizim takip ettiğimiz süreçte, müşterilerimizi teslimat sonrası bilgilendiriyoruz.

Sitede gördüğüm tüm ürünler şu an mevcut mu?

Sayfalarımızı düzenli güncellemeye çalışıyoruz fakat daha kesin bilgi için ürün kodu ile bizlere ulaşarak güncel bilgi alabilirsiniz.

Mağazalarınız nerede, ürünleri yerinde görme şansımız var mı?

Mağazalarımız İstanbul, Merter’de bulunmaktadır. İş Merkezimize gelerek ürünlerimizi inceleyebilir ve talebinize göre dikim siparişleri de verebilirsiniz.

Ürünleri sipariş verdim fakat hasarlı çıktı, ne yapmalıyım?

Teslim aldığınız tüm ürünleri ilk olarak kontrol etmenizi ve bize herhangi bir şikayetiniz varsa iletmenizi istiyoruz. Tarafımızdan veya bizim kargo firmamızdan kaynaklı sorunlarda sizlere yardımcı oluyoruz. Sorunlu ürünleri değiştiriyoruz.

Siparişim elime ulaşmadı, ne yapmalıyım?

Siparişlerinizin ortalama teslimat süresi hakkında bilgi veriyoruz. Kargolarda son dönemde gecikmeler yaşanabiliyor. Bu gibi durumlarda lütfen bize ulaşınız ve kargo sürecini birinci elden yürütelim.

Talebe uygun dikim yapıyor musunuz?

Biz toptan satış yapan bir mağazayız. Üretimlerimizi de kendimiz yapıyoruz. Bu mümkün olmakla birlikte talebin çeşidi önem taşımaktadır. Bu gibi talepleri iletişim bilgilerimizden direk ulaşarak bilgi almanızı tavsiye ederiz.